Nádobí a příbory

Na stranu  10 | vše       1 | 2 Vpřed

Crossroad COMBO

Crossroad COMBO

3-dílná sada příborů Crossroad COMBO sepnutelná do kompaktního celku.

99 Kč

Crossroad LONER 4

Crossroad LONER 4

Set na vaření Crossroad LONER 4. Jedná se o dvoudílný ešus se silikonovou vložkou, hrnkem a vařičem. Je vhodný hlavně pro ty, kteří rádi cestují na lehko. Eloxovaný povrch je odolný proti otěru a žáru. Má silikonové vložky pro zpříjemnění konzumace pokrmů a teplých nápojů. Celý set se dá sbalit do sebe a přepravovat v praktickém síťovaném pytlíku. Vařič používejte pouze s propan-butanovou kartuší s ventilem a závitem (7/16") splňující normu EN 417. Kartuše není součástí balení.

899 Kč

699 Kč

Crossroad LONER 2

Crossroad LONER 2

Set na vaření Crossroad LONER 2 je dvoudílný set kempingového nádobí. Ešus je ideální pro ty, kteří rádi cestují na lehko. Eloxovaný povrch je odolný proti otěru a žáru a silikonová vložka vám zpříjemní konzumace pokrmů.

449 Kč

399 Kč

Crossroad FAMILY

Crossroad FAMILY

Set na vaření Crossroad FAMILY. Jedná se o pětidílný set kempingového nádobí. Díky složitelnosti do sebe je velice praktický a díky eloxovanému povrchu odolný vůči otěru a žáru. Zároveň byla díky použití hliníku zachována nízká hmotnost.

899 Kč

749 Kč

Crossroad PRIMA 3

Crossroad PRIMA 3

Sada ešusů Crossroad PRIMA 3 pro camping a turistiku s pokličkou použitelnou jako miska.

399 Kč

Crossroad ISOLDE

Crossroad ISOLDE

Ešus Crossroad ISOLDE z tvrdě eloxovaného hliníku s výměníkem tepla. Extrémně lehký, odolný a efektivní ešus pro všechny milovníky přírody a campingu. Díky radiátoru na spodní straně ešusu ohřejete obsah hrnce rychleji, než u klasického ešusu - šetří tak váš čas i plyn v kartuši.

899 Kč

699 Kč

Crossroad COUPLE

Crossroad COUPLE

Set na vaření Crossroad COUPLE je čtyřdílný set kempingového nádobí. Tento set značky zaujme nízkou hmotností a vysokou mírou praktičnosti. Eloxovaný povrch je velmi odolný proti otěru a žáru. Celý set se dá složit do sebe a přepravovat v praktickém pytlíku, který je součástí balení.

749 Kč

649 Kč

Crossroad PRIMA

Crossroad PRIMA

Nerezový ešus Crossroad PRIMA pro camping a turistiku s pokličkou použitelnou jako miska.

299 Kč

Crossroad TRIA

Crossroad TRIA

Třídílný ešus z nerezové oceli s hliníkovými manipulačními kleštěmi Crossroad TRIA. Praktický set na vaření na cestách. Vyniká svou odolností a nízkou hmotností. Obsahuje dva hrnce, pánvičku a praktické manipulační kleště.

499 Kč

Crossroad COMBO

Crossroad COMBO

3-dílná sada příborů Crossroad COMBO pro camping a turistiku.

149 Kč

129 Kč

Na stranu  10 | vše       1 | 2 Vpřed