Dětské

Na stranu  vše

Crossroad CALLE

Crossroad CALLE

Dětská zimní vysoká obuv Crossroad CALLE s pohodlným zapínáním na suchý zip. K dispozici ve dvou barevných variantách.

699 Kč

599 Kč

Crossroad CARAT

Crossroad CARAT

Dětské zimní boty Crossroad CARAT jsou celé zateplené microfleecem. Dva suché zipy umožňují snadné nazouvání. Jazyk je po celé délce všitý, omezuje tak proniknutí vody do bot.

699 Kč

399 Kč

Crossroad CUDDI

Crossroad CUDDI

Dětská zimní obuv Crossroad CUDDI ve vysokém provedení s voděodolnou membránou TRIPLETEX. Jako izolační vrstvy jsou použity polstrování a podšívka z microfleecu. Jazyk je po celé délce všitý, omezuje tak proniknutí vody do bot.

699 Kč

599 Kč

Crossroad CALLE IV

Crossroad CALLE IV

Dětská zimní vysoká obuv Crossroad CALLE IV vhodná na běžné nošení v chladném počasí s voděodolnou membránou. obuv je zateplena microfleecem. Jazyk je po celé délce všitý, omezuje tak proniknutí vody do bot.

699 Kč

499 Kč

Crossroad CASIM

Crossroad CASIM

Dětská zimní kotníková obuv Crossroad CASIM vhodná na běžné nošení v chladném počasí s voděodolnou membránou TRIPLETEX. Vnitřek obuvi je zateplen microfleecem a v horní části límce je použita syntetická kožešina. Jazyk je po celé délce všitý, omezuje tak proniknutí vody do bot

749 Kč

Crossroad CEBE

Crossroad CEBE

Dětská zimní obuv Crossroad CEBE ve vysokém provedení s voděodolnou membránou TRIPLETEX. Vnitřek obuvi je zateplen microfleecem. Šířku v oblasti lýtek a nártu můžete regulovat stahovacím systémem a pro lepší obutí je vložen zip na vnitřní straně obuvi.

799 Kč

599 Kč

Na stranu  vše